[ad_1]

Zgodnie z obietnicą udzielamy dalszych informacji odnośnie naszej niezwykłej płyty! ?

Tak jak informowaliśmy dzisiaj rano, płyta trafiła już do dystrybucji i w najbliższych dniach dotrze do skautów z Polski, Europy i Ameryki Północnej, którzy biorą udział w projekcie. ?

Pierwsze koncerty promujące płytę odbędą się już w najbliższą niedzielę – zapraszają Skauci Europy – Środowisko Garwolińsko-Pilawskie. Dokładne informacje zawarte są na poniższym plakacie. W trakcie koncertów będzie można usłyszeć teksty z Pisma Świętego, nauczania Kościoła dotyczące Maryi, jak i oczywiście pieśni Maryjne, śpiewane po polsku i łacinie. ?

Również w najbliższą niedzielę, Skauci Europy w Puławach będą rozprowadzać płyty Ad Mariam Europa, jednakże wydarzeniu temu nie będzie towarzyszył żaden koncert. ?

Płytę „Ad Mariam Europa” z pieśniami Maryjnymi w 12 językach, będzie można zdobyć m. in. przy okazji tych dwóch pierwszych koncertów, jak również kolejnych akcji organizowanych przez skautów w różnych rejonach Polski.
⚜️??

Wszystkich chętnych do uzyskania większej ilości informacji na temat płyty i projektu „Ad Mariam Europa” zachęcamy do śledzenia naszego profilu na facebooku oraz do wysyłania e-maili pod adres:
➡️ admariameuropa2019@gmail.com

Ad Mariam Europa!


[ad_2]

Link do źródła