Aktualności

Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
Idź dalej:

Aktualności

Balony poleciały!

Robert Fedorowicz HR, 2005-03-04 Tagi: Rawa Mazowiecka
26 lutego 2005 odbyła się 1. Rawska Fiesta Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze organizowana przez Hufiec Rawski Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" Federacja Skautingu Europejskiego. »

1. Rawska Fiesta Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze

Robert Fedorowicz, 2005-02-11 Tagi: Rawa Mazowiecka
Już 26 lutego 2005 r. o godz. 11.00 na terenie Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej odbędzie się 1 Rawska Fiesta Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze! »

Spotkanie opłatkowe Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia

Piotr Sitko, 2005-01-24
18 stycznia w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski odbył się po raz kolejny opłatek prezydentów i burmistrzów "miast papieskich" organizujących Dzień Papieski. Był to czas podsumowania działalności Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" w propagowaniu nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II. Na spotkaniu obecni byli Prymas Polski kard. Józef Glemp, abp Tadeusz Gocłowski, bp Piotr Libera, szefowie Fundacji, prezydenci i burmistrzowie "miast papieskich", a także organizacje wspierające działania Fundacji: ZHR, ZHP, KSM i oczywiście SHK ZAWISZA FSE. »

Spotkanie z Ministrem Edukacji

Karolina Zabłocka, 2004-12-22 Tagi: spotkania
W poniedziałek 20 grudnia mieliśmy zaszczyt przedstawić nasze Stowarzyszenie Ministrowi Edukacji Narodowej i Sportu - panu Mirosławowi Sawickiemu. »

Międzynarodowy Kurs dla Szefów Samodzielnych Zastępów

Krzysztof Noworyta, 2004-11-11 Tagi: PuSZcza, Europa
W ostatnim tygodniu października odbył się kurs dla szefów samodzielnych zastępów. Organizatorem i prowadzącym był komisarz federalny Jacques Mougenot, twórca pomysłu pracy z samodzielnymi zastępami. Sam poświęcił temu przedsięwzięciu 12 lat, tworząc przeszło 400 zastępów, z których powstało 80 nowych drużyn we Francji. »

Obóz naczelników Gödöllö 2004

Karolina Zabłocka, 2004-10-24 Tagi: euromoot, Europa, Światowe Dni Młodzieży, Kolonia
W dniach 19-22 sierpnia 2004 r. w Gödöllö k. Budapesztu odbył się obóz naczelników wszystkich stowarzyszeń Federacji Skautingu Europejskiego. Naczelnicy obozowali pod namiotami, gotowali na eurojamowych kuchniach, w zastępach przygotowywali przedstawienia, zabawy i pantomimy na ogniska, uczestniczyli wspólnie w Mszach św. i adoracjach, mieli czas na codzienną Godzinę Światła/Drogi, krótko mówiąc, duch skautowy unosił się w powietrzu pod węgierskim słońcem! »