W weekend 20-21 października szefowe i szefowie naszych jednostek wzięli udział …

[ad_1]
W weekend 20-21 października szefowe i szefowie naszych jednostek wzięli udział w spotkaniach Namiestniczych. ⚜️ Wraz z przewodniczkami i wędrownikami z całej Polski spotkali się, aby rozmawiać o służbie w swojej gałęzi, oraz pogłębić swoją formację pedagogiczną oraz techniczną. Nurt żeński zarówno żółtej, zielonej jak i czerwonej gałęzi spotkał się w Warszawie. Mamy wspaniałą wiadomość: akela 4. Gromady Krakowskiej, Monika Wiśniewska została asystentką Namiestniczki Wilczków! ? Gratulujemy i życzymy sił do nowej służby! Miejsca spotkań nurtu męskiego były z kolei zróżnicowane. Żółta gałąź swoje spotkanie miała w Zgierzu pod Łodzią, zielona w Poznaniu a czerwona w Piekarach koło Krakowa. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tych wydarzeń! ☺️

? Ada Kolodziej, Ola Szydło, Karol Chomoncik, Szymon Helbin, Piotr Mężyk

[ad_2]

Source

W weekend 20-21 października szefowe i szefowie naszych jednostek wzięli udział …

Możesz tez polubić