Woodbadge Days 2019

Woodbadge Days – federalne spotkanie dla osób zaangażowanych w organizację obozów szkoleniowych odbyło się w dniach 16-17.02.2019 w Wiedniu. Trzydziestu uczestników z dziesięciu krajów Europy – w tym przedstawiciele polskiego stowarzyszenia Skautów Europy – dzieliło się doświadczeniami obozów szkoleniowych.

Był to czas dyskusji, warsztatów, podczas których odkrywaliśmy zarówno to co mamy wspólne i podobne, jak i to co nas różni. Był to też czas modlitwy, poznawania się i budowania relacji. Podejmowaliśmy refleksję nad tematami takimi jak: świat cyfrowy a skauting, wymiar europejski, międzynarodowe obozy szkoleniowe, duchowość na obozach szkoleniowych, trzeci stopień obozów szkoleniowych. Mieliśmy też okazję zobaczyć stolicę Austrii w wieczornym wydaniu, gdy po całym dniu wytężonej pracy wybraliśmy się na zwiedzanie.

 

fot. Adrianna Kołodziej

Udział uczestników z Polski dofinansowano ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030

 

 

Woodbadge Days 2019

Możesz tez polubić

Dodaj komentarz